Reklamos gamyba

Iškabos


Pagal drabužį sutinka…“ – tai visiems gerai žinoma sena patarlė, kuri labai tinka ir versle! Verslo sėkmė visada priklauso ir nuo įvaizdžio, o įvaizdžio kūrimas ir yra viena iš pagrindinių Jūsų iškabos paskirtis. Labai svarbu, kad išorinė reklama (šiuo atveju, iškaba) ne tik skelbtų galimiems partneriams ir klientams Jūsų įmonės pavadinimą ir paskirtį, bet taip pat ir tiksliai atitiktų įmonės veiklos ypatybes.

Reklaminė iškaba neturi būti nei labai brangi, nei labai pigi, ji turi tiesiog Jums tarnauti. Rūpintis fasado apdaila ir iškabos gamyba – tai beveik tas pat, kaip ir rūpintis savimi – savo šukuosena, eilute, avalyne... Negalvokite, kad į iškabos gamybą investuoti pinigai gali būti išmesti į balą, t.y. tiesiog dėl „mados“. Visiškai priešingai, tai ilgalaikė investicija, kuri pamažu padeda plėsti Jūsų verslą bei didinti partnerių ir klientų srautą. Be to, daugelis klysta galvodami, kad tai pernelyg brangus malonumas. Čia, kaip ir bet kur kitur, viskas priklauso nuo gamintojo meistriškumo ir profesionalumo.

Iškabų gamyboje naudojamų šiuolaikinių medžiagų ir technologijų pasirinkimas ganėtinai platus, o mūsų specialistai, tinkamai jas suderinę, gali rasti veiksmingą ir geriausią kainos bei kokybės santykį atitinkantį dizainerio ir konstruktoriaus sprendinį. Mes stengiamės individualiai padėti kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kokią sumą jis gali skirti savo poreikiams. Jei iškabą pagamina specialistas, Jums nereikės rūpintis jos eksploatacija ir ji padės Jums privilioti naujų klientų.

Plakatai – tai reklaminiai skydai (tentai, pano). Jie yra nešvytinti reklaminė iškaba, gaminama spalvotos spaudos ant „plakatinio audinio“ (vinilo) būdu. Vinilinė drobė yra tvirtas, bet lankstus pagrindas.

Tokios reklamos dydis beveik neribotas, nes specialios atskirų skydo dalių sulitavimo ir suklijavimo technologijos leidžia sukurti bet kokio dydžio pano. Tokių iškabų tarnavimo laikas skaičiuojamas metais, paprastai jos tinka naudoti ne mažiau nei trejus metus. Reklaminiai skydai atsparūs sniegui, lietui, vėjui. Spalvų atsparumas ir jų ryškumas priklauso nuo spaudos technologijų.

Daugybė kompiuterinės spaudos būdų įgalina išgauti visas vaizdo spalvas, smulkmenas ir detales. Tamsiuoju paros metu reklaminius skydus galima apšviesti išoriniais žibintais.