Reklamos gamyba

Šviesdėžės


ŠVIESDĖŽES – tai tūrinės iš vidaus apšviestos reklaminės konstrukcijos su atvaizdu. Šviesdėžės gali būti bet kokio geometrinio pavidalo. Pastaruoju metu vis labiau populiarėja vakuuminio liejimo technologijos būdu pagamintos šviesdėžės. Taip pagamintos šviesdėžės savo kokybe ir estetine išore skiriasi nuo pagamintų pramoniniu būdu. Serijiniu būdu pagal vakuuminio liejimo technologiją pagamintos šviesdėžės nėra brangesnės už standartinę tokio paties dydžio šviesdėžę, tačiau jos poveikis pirkėjui yra žymiai didesnis. Be to, palyginus su bet kokių kitų panašių šviesdėžių gamyba, tokios šviesdėžės gamybos technologija pažangesnė, o jų tarnavimo laikas ilgesnis.

Šviesdėžės galima gaminti ir lenkimo būdu, tačiau taip galima išgauti tik tiesiakampį pavidalą. Šios konstrukcijos privalumas – visus keturis šoninius paviršius galima panaudoti reklaminiam atvaizdui.

Šviesdėžių išoriniai paviršiai gaminami iš permatomos plokštės, akyto polikarbonato, PVC putų, polistirolo, akrilo stiklo. Reklama ant jo paviršiaus įspaudžiama spalvinės spaudos būdu arba priklijuojama lipniomis plėvelėmis.

Šviesdėžės rėmas gaminamas iš įvairių pjūvių juodo metalo profilinio vamzdžio, padengto milteliniais dažais, arba iš aliuminio profilio.