Vakuuminis formavimas

Apie vakuuminį formavimą


Post Image

Vakuuminio formavimo panaudojimo sritis yra labai plati: vienkartiniai indai ir pakuotės, šilumą sulaikančios pakavimo plėvelės, statyba, medicina, transportas, prietaisų gamyba, išorinė reklama, mažosios architektūrinės formos ir kt., taip pat daugkartinio naudojimo akmens ir šaligatvių plytelių liejimo formos, originalūs vitrinų ir iškabų sprendiniai.

Įdomus ir perspektyvus vakuuminio formavimo technologijos pritaikymas išorinėje reklamoje ir architektūroje, gaminant tūrines raides ir trimačius daiktus. Pūslelinių (skaidrių, gaubtinių) pakuočių ir taikomųjų įdėklų (forminių dėžučių įdėklų) gamyboje taip pat naudojama vakuuminio formavimo technologija. Skaidrios pakuotės ir dėžučių įdėklai naudojami pakuoti apie 30% visų pramoninių prekių.

Vakuuminio formavimo technologija sėkmingai taikoma ir automobilinio tiuningavimo (puošybinių juostelių) dalių bei automobilių posparnių gamyboje, lieti įvairius reklaminius gaminius, gaminti dideles plastmasinių žaislų detales ir vaikiškas rogutes, tualeto kabinas, apdailos plokštes, šaldytuvų korpusus ir dureles, talpykles ir pakuotes.